piątek, 1 grudnia 2017

Kobo Professional Ideal Cream Camouflage


Info:Kremowy korektor zapewniający wysokie krycie i maskujący wszelkie niedoskonałości cery, przebarwienia i zaczerwienienia.
Zawiera łagodzącą allantoinę oraz olej rycynowy, który zapobiega przesuszaniu skóry oraz ją nawilża. 

Waga: 14 gram

Cena: 19,99 zł

Dostępność: Drogeria Natura
Opakowania to 14-gramowe słoiczki z nakrętką - małe i poręczne zmieszczą się w nawet najmniejszej kosmetyczce. Gwint zabezpiczony jest dodatkowo folią aluminiową, dzięki czemu mamy pewność, że produkt nie był wcześniej otwierany w sklepie przez ciekawskich klientów.
W pierwszej chwili patrząc na te produkty pomyślałam, że to nowa wersja Kobo Professional Ideal Cover Make-up (które uwielbiam). Produkty wyraźnie się od siebie różnią. Kamuflaże nie mają tak zwartej konsystencji, przypomina to bardziej gęsty mus. Odczuwalne jest nmapowietrzenie produktu, jest miękki, można pobrać większą porcję bez potrzeby skrobania .Kamuflaże rozprowadzają się równie dobrze przy aplikacji pędzlem jak i rękami. Krycie jest  mocne, ale pod tym względem przegrywają z Ideal Cover Make-up, za to wykończenie może wydawać się bardziej naturalne. 


Konsystencja teoretycznie sprzyja aplikacji, ale może okazać się problematyczna jeśli borykacie się z suchymi skórkami na twarzy. Ten mus niemiłosiernie je podkreśla, więc trzeba dbać o regularny peeling.


Produkt występuje w 3 opcjach kolorystycznych (swatche na ręce od lewej):

1. IVORY
2. LIGHT BEIGE
3.  BEIGEOsobiście wolę znacznie cięższe Ideal Cover Make-up, ale Ideal Cream Camouflage na pewno też znajdzie dwoje zwolenniczki.2 komentarze:

  1. Używam kamuflaży, ale z Kryolana, a one są delikatnie mówiąc toporne, aczkolwiek bezbłędnie skuteczne. Z KOBO kamuflaży nigdy na tapetę nie brałam :-)

    OdpowiedzUsuń