niedziela, 14 maja 2017

Modne fryzury na lato 2017

Balayage był rewolucyjną  techniką we fryzjerstwie. Stał się niezwykle popularny pod koniec lat 90-tych. Ostatnimi laty jednak zapomniany i uznany wręcz za oznakę kiczu. Teraz wraca do łask w formie pasemek rozświetlających fryzurę od wysokości ucha w dół.


Haircut no haircut

Kolejny trend to wyglądające naturalnie włosy. Oznacza to brak architektonicznych cięć i układanych fryzur. Podcinamy tylko końcówki na prosto. Przed myciem dokładnie szczotkujemy włosy, by pozbyć się splątań. Po myciu delikatnie osuszamy je ręcznikiem i pozwalamy wyschnąć bez użycia suszarki.


Contour Colouring

To odpowiednie użycie podczas farbowania jaśniejszych i ciemniejszych kolorów, tak by wydobyć z fryzury pożądane cechy. Dzięki temu konturujemy włosy z zachowaniem podobnych zasad jak w make-upie.Kolorowe włosy

Róże, fiolety, niebieskości i zielenie. Teraz do wykonania także w domu. Warto spojrzeć na nową serię L'oreal Color Vista, która oferuje pastelowe farby.


Bob

W zasadzie nigdy nie wychodzi z mody, ale spotykamy go w różnych wariacjach. W tym roku pojawiły się boby o lekko cieniowanej strukturze, która podkreśla ruch włosów.


Kucyk.
Najmodniejszy to ten przewiązany kokardą.Grzywka BardotkiSuperproste  i błyszczące włosy.
Do uzyskania tego looku będzie potrzebna odpowiednia pielęgnacja. Nie zapominaj o używaniu odżywki lub maski. Po ich spłukaniu rozczesz mokre włosy szczotką Tangle Teezer, a potem gęstym grzebieniem - to pierwszy krok do zdrowo wyglądającej, lśniącej fryzury. Następnie wysusz włosy kierując strumień powietrza od nasady po końce. Używaj przy tym zimnego powietrza, które domknie łuski włosa, dzięki czemu zyska on więcej blasku.


Warkocze


3 komentarze: