poniedziałek, 1 maja 2017

Edycja limitowana Kobo Professional Matte Lips


Limitowana wiosenna kolekcja matowych szminek do ust to seria eleganckich kolorów zapakowanych w pięknie wyglądające lustrzanozłote opakowania. To ostatni dzwonek, by  je zdobyć! W Drogeriach Natura właśnie trwa wyprzedaż - pomadki można kupić za jedyne 6,99 zł ! 


Info producenta:

Nasycone kolory i trwały matowy efekt.
Pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie i pełne nasycenie kolorem. Równomiernie się nakłada oraz długo utrzymuje na ustach. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala ustom utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności oraz wygładzenia. Po aplikacji usta odbić chusteczką w celu utrwalenia matowego efektu.


Waga: 4,5 gram

cena: 6,99 zł

Dostępność: Drogerie Natura / www.drogerienatura.pl


Dostępne kolory: 

413 BURNED RUBY
414 SMOKED WOOD
415 YOUR FREEDOM
416 WALK OF FAME
417 ROSE DESERT

Na zdjęciu poniżej od lewej: 413,414,415,416,417
Dodatkowe informacje:
Zawiera wysoką koncentrację pigmentów oraz wypełniających mikrosfer dla zapewnienia głębokich, trwałych odcieni, które utrzymują się długo na ustach.
Formuła odporna na ścieranie i rozmazywanie z dużą ilością składników odżywczych i nawilżających zapewniających ustom właściwą pielęgnację i ochronę.
W swoim składzie zawiera substancje aktywne zapobiegające pierzchnięciu ust takie jak:
-  odżywczy olej z rącznika,
-  masło shea,
-  hydro nawilżający olej z  dyni drzewiastej.

Formuła bogata w polimer longlasting KOBOGUARD® o właściwościach non-transfer czyli utrzymujących pomadkę na ustach, bez przenoszenia jej na np. szklankę etc.Aplikacja:  przed użyciem pomadki MATTE LIPS polecane jest użycie pomadki ochronnej, lub bazy pod pomadkę, po aplikacji należy odczekać kilka sekund i odbić usta chusteczką w celu delikatnego usunięcia nadmiaru pomadki oraz utrwalania jej matowego wykończenia.W skład kolekcji wchodzi 5 stonowanych i bardzo eleganckich odcieni. Cztery z nich można określić w kategorii brudnych róży/ różowych brązów. Piąty kolor to nasycona śliwka. Szminki są kremowe, gładko rozsmarowują się na ustach i dają natychmiastowy matowy efekt.
6 komentarzy: