wtorek, 25 października 2016

Balea Body FIT Push Up Serum


Kosmetyki do pielęgnacji biustu?  W drogeriach nie ma dużego wyboru. Szukamy ich zwykle wśród produktów antycellulitowych i ujędrniających. W DM znalazłam tylko produkt ich własnej marki Balea.


Kartonik skrywa 100 ml buteleczką. Wyposażona jest w pompkę, która nie zasysa powietrza do wnętrza opakowania. Podaje ona porcje "w sam raz" na jedno użycie. Niestety nie możemy obserwować stopnia zużycia produktu.  1 opakowanie powinno wystarczyć na 3-4 miesiące.


Serum zawiera kofeiną, ekstrakt z cytryny oraz ekstrakt z bambusa, dzięki którym ma opóźniać oznaki starzenia, zwiększać elastyczność, jędrność i zwartość skóry piersi.

Cena to 3,95 euro za 100 ml.


Serum jest przezroczystym żelem, dość lepkim.  Niestety nie wchłania się dobrze i przez długi czas pozostawia na skórze lepki film. Do tego to uczucie zimna... brrr... Fajne przy nakładaniu kosmetyków antycellulitowych na uda, ale nie w produkcie przeznaczonym do biustu.  I do tego to jedyne działa jakie posiada. Absolutnie nie ujędrnia i nie podnosi elastyczności.  Nawet nie nawilża. Zwykły balsam spisuje się lepiej.


2 komentarze:

  1. Ładna szata graficzna produktu. Szkoda, że się nie sprawdził.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojj szkoda, że nie działa jak należy !

    OdpowiedzUsuń