sobota, 7 maja 2016

My Secret Waterproof EyelinerEyelinery w pisaku? Coś co uwielbiam, bo niezwykle łatwo maluje się nimi kreskę. Gdyby nie one już nigdy więcej nie spróbowałam jej wykonać na oku. Niestety nie miałam dobrych doświadczeń z produktami w buteleczkach. Dzięki mazakom nie maluję już szlaczków na powiece. Recenzowałam w tym tygodniu Precise Pen Eyeliner od Kobo. Teraz pora na coś z tańszej półki.


Info producenta: Trwały, wodoodporny, szybkoschnący eyeliner w pisaku. Precyzyjny aplikator pozwala na idealne podkreślenie oka.

Pojemność: 1,2 ml

Cena: 9,99 zł

Dostępność: Drogerie Natura


W zasadzie taki eyeliner niewiele różni się od zwykłego flamastra. Jedynie końcówka jest bardziej spiczasta, przez co osiąga lepszą precyzję.

Nawet konsystencja jak w zwykłym markerze -  tylko troszkę bardziej lekka i rozwodniona. Po nałożeniu najlepiej odczekać jakieś 2 minutki do całkowitego wyschnięcia - nie zastyga błyskawicznie i może powodować odbijanie się go na powiece. Taka konsystencja ma jednak swoje plusy - zaraz po nałożeniu można go bez problemu ścierać do czystej skóry i nanosić poprawki.Napigmentowanie nie jest tak mocne jak w przypadku pisaka Kobo, lub produktów żelowych czy płynnych.  Do obniżenia intensywności koloru prowadzi też szybkie wysychanie tego typu linerów - jak już kupimy to po to często używać, a nie po to by leżał w szufladzie z kosmetykami używany tylko raz na jakiś czas.

Najlepiej używa się tych eyelinerów na gołej powiece, po której gładko suną. Przy nakładaniu go na umalowaną powiekę mogą pojawić się problemy - zwłaszcza gdy liner jest już u nas od jakiegoś czasu. Pudrowe produkty utrudniają jego sunięcie po powiece; powstaje kreska o nierównej pigmentacji. Wymaga to często poprawek.Eyelinery występują w 3 wersjach kolorystycznych: czerń, brąz, granat.
6 komentarzy:

 1. Bardzo rzadko używam eyelinera, czarny w moim przypadku odpada, ale może wypróbuję brąz :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę się za nimi rozejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny ten granat ! Mieć rękę do tego i można cuda robić z makijażem

  OdpowiedzUsuń
 4. Ekstra.Uwielbiam eyelinery.Lista zakupow rosnie,taki ciemnoniebieski musze kupic

  OdpowiedzUsuń