poniedziałek, 5 października 2015

My Secret 2in1 big eye pencil milk


Info: Biała kredka do makijażu oczu o kremowej konsystencji. Bardzo dobrze kryje, latwo się rozprowadza, nie podrażnia oczu. Doskonała również jako baza pod cienie sypkie.

Waga: 3,60 gram

Cena: 9,99 zl

Dostepnosc: Drogerie NaturaTo biala, mleczna kredka o grubym zaokraglonym rysiku. Miekka i kremowa. Z latwoscia rozprowadza sie na powiece i rozciera. Obudowa kredki drewniana, nadaje sie do temperowamia. Temperówka skrywa się pod różową skuwką na końcu kredki.

Biała kredka to dość popularny środek optycznie  powiększający oczy. Mimosłusznych rozmiarów również ta nadaje się do tego zabiegu. Posiada mocne krycie , więc wykonanie rysunku na wilgotnej linii wodnej nie jest problemem. 
Ja na linię wodną wolę nakładać dający bardziej naturalny efekt beżowy kolor, więc kredkaBig Eye znalazła u mnie inne zastosowania. Po pierwsze do lubianych przeze mnie białych kresek na powiece.Zawsze wykonuję je kredkę, a potem utrwalam transparentnym pudrem. Po drugie używam jej do rozświetlania kącika. Po trzecie stanowi niezłą bazę  po cienie, nie tylko te sypkie. Używam je pod wszystkie jasne kolory, by wzbić ich kolor. Jak widać ta kredka ma wiele zastosowań. Dla mnie to nie 2w1, ale 4w19 komentarzy:

 1. nigdy nie używałam białych kredek, to na prawde działa takie cuda? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyżby ta kredka miała takie zastosowanie jak jumbo pencil z Nyx w kolorze milk :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyżby ta kredka miała takie zastosowanie jak jumbo pencil z Nyx w kolorze milk :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Biała kredka w kosmetyczce zawsze musi być :) Ma wiele zastosowań :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrxe wiedziec o innych zastosowaniach A ja nie mam bialej kredki Czas na zakupy

  OdpowiedzUsuń