sobota, 28 lutego 2015

Lakier Sensique nr 163Info producenta: Lakier do paznokci (bez toluenu i formaldehydu). Nowoczesna formuła z tefpoly® przedłuża trwałość lakieru, pogłębia intensywność koloru i zapewnia efekt szklanego połysku.Pojemność: 8 ml

Cena: 5,99 złTo był mój pierwszy lakier z Sensique. Nasycona, butelkowa zieleń o numerze 163. Zwrócił moją największą uwagę ze wszystkich dostępnych odcieni. Byłą jesień. więc szukałąm czagoś bardziej stonowanego. ciemniejjszego i nasyconego kolorem. I znalazłam :)Lakier posiada smukłą buteleczkę z dość wąskim pędzelkiem. Malowanie było jednak wygodne. Lakier standardowo wymagał dwóch warstw.  Po wyschnięciu ładnie połyskiwał. 

Niestety pewnego razu buteleczka niefortunnie mi upadła, czego skutkiem było połamanie szklanego gwintu. Musiałam z ciężkim sercem go wyrzucić. Na pewno kiedyś skuszę się na niego ponownie.


15 komentarzy:

 1. ładny kolor i jakie piękne paznokcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia :) aż miło się takie ogląda

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny! Uwielbiam takie kolory na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny kolor. I choć ja osobiście wolę błękity i jaśniejsze odcienie niebieskiego, to na Twoich dorodnych paznokciach ten kolor prezentuję się świetnie. A do tego piękne zdjęcia!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolor prześliczny! Aż się wiosny zachciało. Niestety na jakiś czas muszę zrezygnować z malowania paznokci ponieważ bardzo się rozdwajają. Obcięłam na krótko i odżywiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolor prześliczny! Aż się wiosny zachciało. Niestety na jakiś czas muszę zrezygnować z malowania paznokci ponieważ bardzo się rozdwajają. Obcięłam na krótko i odżywiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolor prześliczny! Aż się wiosny zachciało. Niestety na jakiś czas muszę zrezygnować z malowania paznokci ponieważ bardzo się rozdwajają. Obcięłam na krótko i odżywiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. U Ciebie są zawsze tak genialne zdjęcia, że mi się wszystko podoba ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczny kolor,a zdjęcia... cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow, jakie cudowne zdjęcia:)))piękny kolorek lakieru

  OdpowiedzUsuń