wtorek, 7 sierpnia 2012

Przegląd trendów 1

Barok
Motywem przewodnim na jesienno-zimowym pokazie Dolce&Gabbana był barok. Modelki przechadzały się po wybiegu w przepięknych, bogato zdobionych sukienkach. Przepych, złote zdobienia i hafty, tkaniny haftowane w róże, a do tego cudowne kolczyki wyglądające jak małe dzieła sztuki - wszystko stworzyło barokowy styl.


Baskinka
Baskinka jest już z nami trzeci sezon i nadal nie znudziła się projektantom. W tym roku wielu z nich lansowało niepełne baskinki np. w wersji 3/4.


Błyszcząca skóra
Skóra w tym sezonie uległa nawoskowaniu i lśni blaskiem, czasami przypominając latex. Gości nie tylko na butach, ale przede wszystkich na płaszczach i kurtkach. Mi najbardziej przypadł do gustu płaszcz od Tommy'ego Hilfigera.Brokat
Brokat na skórze jest już dawno passe, jesienią powróci jednak na ubrania. Ja już marzę o brokatowych botkach i spodniach.


Broszki
Projektanci lansują na nadchodzący sezon broszki i to w każdym wydaniu. W kolekcjach pojawiły się prostokątne broszki z kamieni (Prada), w barokowym stylu wykonane ze złota i pereł, kwiatowe, z piórami, jak i zwykłe buttony. Moje ulubione to te owadzie, zamierzam przypinać do marynarki motylki :)

by Dona

1 komentarz:

  1. uwielbiam te przedostatnie <3 ZAPRASZAM!!! Trochę męskiej mody :) http://www.hausoferick.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń